Poland

Zasoby Lokalne

O Tent

Pobierz przydatne dokumenty dotyczące Tent Partnership for Refugees, w tym nasz arkusz informacyjny oraz listę firm członkowskich.

Materiały szkoleniowe (zatrudnianie)

Zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi, które pomagają firmom w Polsce w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznego programu zatrudniania uchodźców. Aby pomagać firmom w procesie zatrudniania uchodźców, zasoby zostały podzielone na 3 kategorie w zależności od etapu: przed zatrudnieniem (Pre-Hire), po zatrudnieniu (Post-Hire) oraz najczęściej występujące trudności (Addressing Barriers).

Materiały szkoleniowe (mentoring)

Zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi, które pomagają firmom w Polsce opracowywać i wdrażać, we współpracy z Tent, skuteczne programy mentorskie dla uchodźców.

Badania naukowe

Zapoznaj się z raportami i badaniami naukowymi Tent. Wiele z nich jest dostępnych wyłącznie dla członków Tent. Materiały te pokazują wymierne korzyści dla biznesu wynikające z zatrudniania uchodźców oraz ukazują doświadczenia firm, które zatrudniły uchodźców.

Webinary i filmy szkoleniowe

Zachęcamy do obejrzenia webinarów i szkoleń video, ukazujących najlepsze praktyki dla firm zainteresowanych zatrudnianiem i szkoleniem uchodźców.

Zasoby Globalne

Globalne Archiwum Webinarów

Zapraszamy do obejrzenia odcinków z globalnego archiwum webinarów Tent, Zawierają one najlepsze praktyki dla firm zainteresowanych podejmowaniem inicjatyw na rzecz uchodźców, a także inne związane z uchodźcami kwestie polityczne i badawcze.

Biblioteka filmowa

Zapraszamy do obejrzenia filmów wyprodukowanychprzez Tent i nasze firmy członkowskie, skupiające się na inicjatywach dla uchodźców i uchodźcach - pracownikach.

Brand book Tent

Pobierz wytyczne dotyczące brandingu Tent, logotypów, pakiet czcionek i zdjęć.

Podcast

Posłuchaj odcinków podcastu „Uchodźcy w pracy”, programu Tent, w którym rozmawiamy z uchodźcami pracującymi w firmach członkowskich Tent.